-25%

KIDS Тропалка топка oball

-Идеална за секоја возраст.


440.00 ден 330.00 ден

Спореди

Опис

  • Оваа флексибилна, мека и мазна топка ќе го освои бебето.
  • Има многу отвори што ја прави лесна за држење.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.