-25%

KIDS Тропалка принцезата жаба

-Возраст: 0+ месеци
-Плишаната жаба принцеза со контрастни бои е интерактивна играчка која ќе го стимулира гледањето, слушањето и
допирот на бебето.


840.00 ден 630.00 ден

Спореди

Опис

  • Плишаната жаба принцеза со контрастни бои е интерактивна играчка која ќе го стимулира гледањето, слушањето и допирот на бебето.
  • Принцезата е идеален додаток за колички, транспортери, креветчиња

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.