-23%

KIDS Тропалка патка oball

-Погодна за деца постари од 6 месеци.
-Флексибилна и мека патка за поголема забава за време на капењето.390.00 ден 299.00 ден

Спореди

Опис

  • Флексибилна и мека патка за поголема забава за време на капењето.
  • Со бројните отвори едноставна е за држење.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.