-25%

KIDS Тропалка oball

-Меки, мазни и флексибилни топки со многу отвори се едноставни за држење, а може да служат и како гризалка.
-Во средината на секоја топка се наоѓаат обоени топчиња.


440.00 ден 330.00 ден

Спореди

Опис

  • Со својата форма и боja, го поттикнува развојот на моторните вештини кај детето.
  • Меки, мазни и флексибилни топки со многу отвори се едноставни за држење, а може да служат и како гризалка.
  • Во средината на секоја топка се наоѓаат обоени топчиња.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.