-17%

KIDS Релаксатор со музика и вибрации

Шифра: 60198

-Лесно се преклопува со технологијата „SlimFold“ и зазема малку простор
-Навлаката лесно се одвојува и се пере
-За деца до 9 килограми


9,348.00 ден 7,790.00 ден

Спореди

Опис

  • Од удобна лулашка до вибрирачки релаксатор сето ова само со помош на функцијата “EasyLock”.
  • Кататеристики:
  • Има 5 различни брзини
  • Со звучна технологија „WhisperQuiet“
  • 8 мелодии и 3 звуци на природата
  • Временско прилагодување: 30, 45 или 60 минути
  • Прилагодлив лак со 2 играчки
  • Безбедносен појас во 5 точки

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.