-17%

KIDS Релаксатор giggle safari

Шифра: 11480

– Наменета е за бебиња од 0 до 9 килограми.
-Рачката лесно се вади.


Original price was: 2,518.00 ден.Current price is: 2,099.00 ден.

Спореди

Опис

  • Лежалката има релаксирачко вибрирање и три безбедносни појаси.
  • Лежалката има рачка на која има закачено две играчки.
  • Рачката лесно се вади.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.