-17%

KIDS Релаксатор 2во1

Шифра: Нема

-Лак со две играчки кој може да се отстрани
-Отстранлив капак кој се пере
-Безбедносен појас во 5 точки,
-Погодно за деца со тежина од 3 до 18 кг.


Original price was: 3,948.00 ден.Current price is: 3,290.00 ден.

Спореди

Опис

  • Релаксаторот Merry Sunshine Rocker е исклучително удобна лежалка за новороденче.
  • Релаксаторот може да се подеси на две положби.
  • Детето можете да го смирите со нежните вибрации.
  • Кога детето ќе порасне, релаксаторот може да се користи како стол за седење.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.