-25%

KIDS Плишано куче

-Плишаното кученце со ленти ќе го одвлече вниамнието на вашето малечко и ќе го заигра
-Големина: 27см

1,160.00 ден 870.00 ден

Спореди

Опис

  • Плишаното кученце со ленти ќе го одвлече вниамнието на вашето малечко и ќе го заигра
  • Големина: 27см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.