-24%

KIDS Плишана играчка

-Лесно се монтира и демонтира.
-Плишаната играчка е наменета за седиште во автомобил или количка.


450.00 ден 340.00 ден

Спореди

Опис

  • Детето е среќно додека си игра со неговиот шарен пријател кој лесно се движи.
  • Плишаната играчка е наменета за седиште во автомобил или количка.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.