-24%

KIDS Мека тропалка со гризалка

-Кога ја повлекуваме и растегаме играчката, таа ќе вибрира и ќе се врати во оригиналната форма.
-Различните материјали и модели на тропалка ќе го забавуваат и смират вашето бебе


500.00 ден 380.00 ден

Спореди

Опис

  • Едноставна за држење.
  • Кога ја повлекуваме и растегаме играчката, таа ќе вибрира и ќе се врати во оригиналната форма.
  • Различните материјали и модели на тропалка ќе го забавуваат и смират вашето бебе

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.