-17%

KIDS Џампер Parade

Шифра: 11619
 • Погоден за деца над 6 месеци.
 • Карактеристики:
 • носивост до 12 кг
 • прилагодлива висина,
 • лесно и безбедно сместување на бебето
 • седиште за перење
 • Димензии:
  279,4 mm x 330,2 mm x 1835,2 mm.3,348.00 ден 2,790.00 ден

Спореди

Опис

 • Џамерот Парада е гаџет со кој вашето бебе ќе има неколкучасовна забава.
 • Инсталирањето на е брзо, лесно и безбедно. Бебето ќе седи удобно на поставеното седиште, кое лесно се пере машината за перење.
 • Вашето бебе ќе порасне употребувајќи го овој џампер бидејќи тој има прилагодување на висината и седиштето.
 • Комплетот вклучува супер лесна рамка за лесно носење и поставено седиште.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.