-17%

KIDS Ќебенце со траки

Шифра: 102140

– димензија: 21,5 x 5 x 23,8 см
– возраст: 0+
– 20 шарени ленти
– повеќе бои598.00 ден 499.00 ден

Спореди

Опис

  • Удобно ќебенце кое му дава на бебето чувство на сигурност и задоволство.
  • Дваесет шарени, сатенски, текстилни ленти го привлекуваат вниманието на бебето и го поттикнуваат да игра.
  • Безбедна и смирувачка играчка за сензорна стимулација.
  • Доаѓа во три различни бои.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.