-26%

KIDS Алка тропалка

-Сет од две тропалки соодветни за детскиот зглоб.
-При движење на тропалката исушта нежни звуци.


430.00 ден 320.00 ден

Спореди

Опис

  • Сет од две тропалки соодветни за детскиот зглоб.
  • При движење на тропалката исушта нежни звуци.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.