-37%

KENWOOD Соковник JE 680

 • Моќност на моторот (max): 700 W
 • Лесно чистење
 • Голем отвор за ставање на цело овошје
 • 2 години гаранција6,330.00 ден 3,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Moќен соковник со сад за собирање на сокот и сепаратор на пената. Дизајн едноставен за чистење. Голем отвор за овошјето и голем капацитет за негово примање.
 • Боја бела со сиво
 • Тежина  : 3,71 кг
 • Димензии : 34,0х41,0х22,0 см
 • Моќност на моторот (max): 700 W
 • Koлектор на одпадот со капацитет 1,5 л
 • Голем отвор за ставање на цело овошје
 • Материјал на куќиштето : пластика
 • Волумен на садот за сок: 0,75l
 • Лесно чистење
 • Целосна безбедносна заштита
 • 2 брзини
 • Одливка за сокот

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.