-12%

KENWOOD Рачен пасaтор HB665

 • Боја : бела / сива
 • Моќност на моторот (max): 400 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 2
 • 2 години гаранција2,840.00 ден 2,499.00 ден

Спореди

Опис

 • Овој сет има дупла функција за миксирање на храната и за нејзино чување во садот со пластичен капак. Додатоците за сецкање и блендирање се идеални за подготовка на мали количества на храна додека жицата маталката  е погодна за правење на снег од белки и сосови.
 • Боја : бела / сива
 • Моќност на моторот (max): 400 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 2
 • Погоден за миксирање , мелење и матење
 • Големина (cm): 36.5 x 16 x 13.5
 • Тежинаt: 1.35kg
 • Материјал : Пластика
 • Пулсирање: да
 • Собирање на кабелот:да
 • Сецко: да
 • Жица за матење : да
 • Нож од Stainless Steel : да
 • Можност за миење на додатоците во машина за садови: да
 • Нелизгачка подлога : да
 • Издржливи додатни делови за миксирање и матење од инокс
 • Сад за сецкање од 0,5 литри
 • Сад за миксирање со означена меричка од 0,7 литри

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.