-30%

KENWOOD Рачен пасaтор HB 791 kMIX

 • Боја : црвена
 • Моќност на моторот (max): 700 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 5
 • 2 години гаранцијаДостапност:

Нема на залиха

8,470.00 ден 5,950.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Перфектна хармонија на едноставна елеганција и беспрекорна функција, креирана за безбројни ,различни подготовки. Содржи сет од шупливи плочи од инокс за рендање,ситно режење и ножеви за сецкање.Специјалниот тенок додаток за матење ,одлично се снаоѓа во припрема на напитоци :нес кафе,фрапе и милкшејк. Додека издржливата маталка од инокс е одлична за припрема на кремови и десерти
 • Боја : црвена
 • Тежина 2,8 кгр
 • Моќност на моторот (max): 700 W
 • Алуминиумско куќиште
 • Капацитет на садот за мешање: 1 l
 • Број на брзини за лесно ракување: 5
 • Сецко :има
 • Маталка :има
 • Инокс нож :има
 • Нелизгачка подлога :има
 • Делови кои се мијат во машина за садови
 • Безбедносна заштита

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.