-32%

KENWOOD Рачен пасaтор HB 751 kMIX

 • Боја : црвена
 • Моќност на моторот (max): 700 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 5
 • 2 години гаранција5,100.00 ден 3,450.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја : црвена
 • Моќност на моторот (max): 700 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 5
 • Високо квалитетен дизајн со јак 700 ватен мотор за ефикасно блендирање и кориснички комфорт
 • Тежина  1,08кгр
 • Материјал на куќиштето : алуминиум
 • Дел за чување на кабелот
 • Дроби мраз
 • Нож за блендирање од инокс:има
 • Делот за блендирање се мие во машина за садови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.