-13%

KENWOOD Рачен пасaтор HB 615

 • Боја : бела /инокс
 • Моќност на моторот (max): 400 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 2
 • 2 години гаранција1,940.00 ден 1,690.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја : бела /инокс
 • Моќност на моторот (max): 400 W
 • Капацитет на садот за мешање: 0,7 l
 • Број на брзини за лесно ракување: 2
 • Ефикасен миксер со означена меричка со двојна функција за миксирање и чување на храната.
 • Големина (cm): 36.5 x 9.7 x 9.7
 • Тежина  0.95kg
 • Материјал : Пластика
 • Пулсирање: да
 • Чување на кабелот: да
 • Сецко нема
 • Маталка  :нема
 • Нож од Stainless Steel
 • Можност за миење на додатокот во машина за садови
 • Нелизгачка подлога
 • Сад за матење од пластика

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.