-32%

KENWOOD Мултипрактик KMX 84

 • Боја: шарена(во ленти)
 • Моќност на моторот (max): 500 W
 • Капацитет на садот за мешање: 5 l
 • 2 години гаранција28,900.00 ден 19,590.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: шарена (во ленти)
 • Електронскa регулација на брзината
 • Моќност на моторот (max): 500 W
 • Алуминиумско куќиште
 • Метални јаки запчаници
 • Капацитет на садот за мешање: 4,6 l
 • Нелеплива маталка од 16 жици
 • Број на брзини за лесно ракување: 7
 • Мати и при многу слаба брзина
 • Можност за миење во машина за садови на садот и маталките
 • Приложена е и шпатула
 • Безбедносна заштита
 • Капацитет на помеко тесто 2,7 кг
 • Капацитет на потврдо тесто 1,3 кг
 • Капацитет на белки од јајца 12
 • Тежина 8,01 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.