-12%

KENWOOD Мултипрактик KVC 3110S Premier Chef

 • Метално куќиште
 • Голема сила: 1000 W
 • Капацитет на садот за мешање: 4,6 l
 • Додаток пластичен блендер 1,5 лДостапност:

Нема на залиха

27,730.00 ден 24,400.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Кујнска машина во која треба да се верува.
 • Стилски дизајн со зголемена сила, тоа е машина со која треба да се гордеете.
 • Боја: Силвер
 • Метално куќиште
 • Променливи брзини
 • Електронска контрола на брзините
 • Голема сила: 1000 W
 • К-маталка : има
 • Маталка за густо тесто :има
 • Маталка за торта :има
 • Сад за матење од инокс со капацитет од 4,6 литри
 • Капацитет за торта 2,72 кг
 • Капацитет за густо тесто 2,18кг
 • Капацитет за матење на бели од јајца 12 максимум
 • Капацитет на брашно за тестенина 680гр
 • Пулсирање : има
 • Погодност за миење на додатоците и садот во машина за садови
 • Приложена и шпатула
 • Додаток приложен :  AT 337 – пластичен блендер 1,5л
 • Димензии : ( 30х40х27,5 )см
 • Тежина 7,3 кгр

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.