-27%

KENWOOD Мултипрактик KM 260

 • Моќност на моторот (max): 600 W
 • Капацитет на садот за мешање: 4,3 l
 • Додаток : блендер со стаклена чаша
 • 2 години гаранција13,150.00 ден 9,599.00 ден

Спореди

Опис

 • Prospero кујнската машина е навистина едноставна и со многу функции, e правиот избор за Вас.
 • Боја: бела / силвер
 • Моќност на моторот (max): 600 W
 • Пластично куќиште
 • Променливи брзини
 • Додаток : блендер со стаклена чаша
 • Електронска контрола на брзините
 • К-маталка : има
 • Маталка за густо тесто :има
 • Маталка за торта :има
 • Сад за матење од инокс
 • Капацитет на садот за мешање: 4,3 l
 • Капацитет за торта 1,6 кг
 • Капацитет за густо тесто 500 гр
 • Капацитет за матење на бели од јајца 8 максимум
 • Капацитет на брашно за тестенина 450гр
 • Пулсирање :има
 • Приложена и шпатула
 • Тежина 5кгр

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.