-29%

KENWOOD Блендер SB 055

 • Боја: бела
 • Моќност на моторот (max): 300 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 2
 • 2 години гаранција

2,800.00 ден 1,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Две шољи за патување со капак кој не протекува
 • Mатеријал : пластика
 • Боја: бела
 • Моќност на моторот (max): 300 W
 • Волумен на садот: 0,5 l
 • Сад за течности: пластичен
 • Број на брзини за лесно ракување: 2
 • Eдноставно чистење
 • Чување на кабелот
 • Сигурносно заклучување
 • Нож од Stainless Steel
 • Нелизгачка подлога
 • Кршење на мраз
 • Големина(ШХДШВ) (cm): 16 x 15,2 x 31,3
 • Тежина: 1.75 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.