-12%

KENWOOD Блендер FP 250

 • Боја: Сребрена
 • Моќност на моторот (max): 750 W
 • До 22 различни функции
 • 2 години гаранција7,650.00 ден 6,730.00 ден

Спореди

Опис

 • Цеди аргуми/сецка/блендира/дроби/ренда
 • Моќност на моторот (max): 750 W
 • Волумен на садот: 2,1 l
 • Материјал на садот: Пластика
 • Боја: Сребрена
 • Тежина: 4.06kg
 • Нож од нерѓосувачки челик
 • Големина (H x W x L ): 17.5 x 20 x 20 cm
 • Чување на кабелот: да
 • Нелизгачка подлога
 • Мешалка: 1.2L
 • До 22 различни функции

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.