-12%

KENWOOD Апарат за сладолед IM 280

 • Боја : бела/сива
 • Време на подготовка 15-40 мин.
 • Тивок при работа
 • 2 години гаранција4,110.00 ден 3,620.00 ден

Спореди

Опис

 • Апарат за правење на сладолед, погоден за изработка на шербет, сладолед и замрзнат јогурт
 • Боја : бела/сива
 • Максимална количина на мраз приближно 1,5 кг
 • Двоен зид на апаратот со пакет за замрзнување
 • Време на подготовка 15-40 мин.
 • Тивок при работа
 • Лесен за чистење

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.