-12%

KENWOOD Апарат за леб BM 250

 • Боја: бела
 • Моќност: 480W
 • Капацитет: 500г, 750г, 1кг
 • 2 години гаранцијаДостапност:

Нема на залиха

7,299.00 ден 6,420.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Апарат за правење на леб и џем
 • Боја: бела
 • Димензии (H x W x D cm): 31 x 34.5 x 25
 • Моќност: 480W
 • Тежина: 6,3 кг
 • LCD екран
 • 12 програми
 • Опција за брзо печење
 • Одржување до 1 час топлина
 • Тајмер за одложување до 15 часа
 • Нелизгачки ногарки
 • Одстранлив капак за лесно чистење
 • Меморија за прекин на напојувањето
 • Капацитет: 500г, 750г, 1кг
 • Прозорец за гледање

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.