-12%

KAPPA Правосмукалка KP502

 • Моќност на моторот 2400 W
 • Платнене кеса : 5 l
 • Телескопска цевка
 • Моќ на усисавање 320 WДостапност:

Нема на залиха

4,090.00 ден 3,590.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Моќност на моторот 2400 W
 • Моќ на усисавање 320 W
 • Ниво на бучавост 80 dB
 • Начин на усисување :со платнена кеса
 • Телескопска цевка -90 цм
 • Капацитет на кесата за отпад 5 л
 • Филтер на издувни гасови кој се пере
 • Регулатор на јачината
 • Заштита од прегревање
 • Пластична голема папуча за усисување
 • Додаток за мебел и една комбинирана палуча
 • Автоматско вовлекување на кабелот
 • Радиус на работа 5 м
 • Силиконски тркала

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.