-15%

KAPPA Правосмукалка Jazz

 • Моќност: 1600 W
 • By-Pass мотор
 • Буре со запремнина 20 л
 • Книжна кеса5,850.00 ден 4,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќност: 1600 W
 • By-Pass мотор
 • Буре со запремнина 20 л
 • Повеќестепена филтрација
 • Влага и суво вшмукување
 • Книжна кеса
 • Дополнителни екстензии

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.