-12%

KAPPA Плинско решо KP 113B

– Плинско решо со 3 горилника
– Вкупна сила 4350W
– Емајлирано тело со капак

1,750.00 ден 1,540.00 ден

Спореди

Опис

  • Плинско решо со 3 горилника
  • Вкупна сила 4350W
  • Голем горилник сила, 2000W
  • Среден горилник сила , 1450W
  • Мал горилник сила , 900W
  • Безбедноста заштита од истекување на плинот
  • Емајлирано тело со капак
  • Бела боја

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.