-10%

KAPPA Мини шпорет KP 5005B

 • Боја: црна
 • Капацитет 40 литри
 • Термостат за температура од 0-320°С
 • Моќност на рерната 1500 W5,100.00 ден 4,590.00 ден

Спореди

Опис

  • Боја: црна
  • Капацитет 40 литри
  • Термостат за температура од 0-320°С
  • Вклучена тепсија за печење + гратис округла тепсија
  • Моќност на рерната 1500 W
  • Мала грејна плоча, моќ 1000W (140)
  • Голема грејна плоча, моќ 1500W (180)
  • Димензии: 43.0×53.0 x 33.0 cm
  • Димензии на рерна (ШхВхД): 39х22х36 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.