-12%

KAPPA Мини шпорет KP 4003

 • Боја: бела
 • Двојно стакло на вратата
 • Термостат за температура од 50-250°С
 • Моќност на рерната 1000 WДостапност:

Нема на залиха

6,590.00 ден 5,799.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Функција со грил 1000W
 • Двојно стакло на вратата
 • Опсег на температура 50-250°С
 • Максимална моќност , 2650 W
 • Мала грејна плоча, 1000W
 • Голема грејна плоча, 1500W
 • Димензии на рерна (ШхВхД) 38х20х32 см
 • Доаѓа со длабока тепсија и решетка
 • Термостат марка Campini
 • Емајлирано надворешно тело
 • Бела боја

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.