-12%

KAPPA Аспиратор SLIMLUX CA10-90XG

 • Влечна сила 500 m3/ h
 • Ширина : 90 см
 • Копче со 2 брзини
 • Боја : иноксДостапност:

Нема на залиха

5,620.00 ден 4,950.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Вграден со извлекување
 • 2 брзини
 • 2 мотора
 • Влечна сила 500 m3/ h
 • Боја инокс
 • Широчина од 90 см
 • 2x25W сијалички
 • Опција филтер на активен ј.
 • Филтер: YKF-A x 2 парчиња

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.