-17%

KAPPA Aспиратор SLIMLUX CA10-60XF 4M

 • Влечна сила 500 m3/ h
 • Ширина : 60 см
 • Копче со 2 брзини
 • Боја : иноксДостапност:

Нема на залиха

4,690.00 ден 3,890.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Вграден на извлекување
 • Боја: инокс
 • Лајсна со црна боја стакло
 • Се извлекува со лизгачки систем
 • Дугме со ракетен систем со 2 брзини
 • 2 мотора,
 • 2x25W сијалички
 • Опционален филтер на активен јаглен, (YKF-А)x2pcs
 • Влечна сила 500 m3/ h

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.