-17%

KAPPA Aспиратор SLIMLUX CA10-60BG

 • Влечна сила 550 m3/ h
 • Ширина : 60 см
 • Копче со 2 брзини
 • Боја : бела

4,130.00 ден 3,430.00 ден

Спореди

Опис

 • Вграден на извлекување
 • Боја : бела
 • Влечна сила 500 m3/ h
 • Се извлекува со лизгачки систем
 • Дугме со ракетен систем со 2 брзини
 • 2 мотора,
 • 2x25W сијалички
 • Опционален филтер на активен јаглен
 • Филтер:YKF-A 2 парчиња

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.