-12%

KAPPA Аспиратор OPERA-ISLAND CS 11-X41HLHM

 • Влечна сила 1000 m3/ h
 • Ширина : 90 см
 • Копче со 9 брзини
 • Боја : иноксДостапност:

Нема на залиха

19,990.00 ден 17,500.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Поставеност над остров
 • Обоени дугмиња со 9 брзини
 • 1 мотор со термо заштита
 • Влечна сила 1000 m3/h
 • Боја инокс
 • Kуќиште изработено од инокс
 • Широчина 90 см
 • 2x40W халогени сијалички
 • Опција филтер на активен ј.(YKF-B)x1ps
 • Тајмер 5 минути on/ off

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.