-12%

KAPPA Аспиратор ONDA CK12N-60X

 • Влечна сила 500 m3/h
 • Копче со 3 брзини
 • Боја : инокс
 • Широчина 60 см4,990.00 ден 4,390.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја инокс
 • Влечна сила 500 m3/h
 • 3 брзини
 • Со оџак, трапезоиден
 • Алуминиумски филтер
 • Широчина 60 см
 • Пречник на вентилација 120 mm
 • 2x40W сијалички
 • Филтри:YKF-E 2 kom

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.