-12%

KAPPA Аспиратор NEVA CK22-60X 11PB

 • Влечна сила 500 m3/ h
 • Ширина : 60 см
 • Копче со 3 брзини
 • Боја : иноксДостапност:

Нема на залиха

4,190.00 ден 3,690.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • 3 брзини
 • 1 мотор ,термо заштита
 • Влечна сила 500 m3/h
 • Широчина 60 см
 • Боја инокс
 • 2x20W сијалички
 • Опциja филтер на активен ј. (YKF-E)x2pcs

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.