-12%

KAPPA Аспиратор KAMINOX IS CS10-X41HALHM

 • Влечна сила 1000 m3/ h
 • Ширина : 90 см
 • 5 брзини
 • Боја : иноксДостапност:

Нема на залиха

19,990.00 ден 17,500.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Островски аспиратор
 • Ширина – 90 cm
 • Инокс
 • Влечна сила – 1000m³/hHM
 • (Multicolour) контрола
 • 5 степени на моќност
 • Халогенско осветлување
 • Отвор за оџак 150 mm NRV System
 • 150/120 mm
 • Алуминиумски филтер
 • Турбо – тајмер функција
 • Предупредување за искористеност на филтер
 • Опционален јаглен филтер

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.