-12%

KAPPA Аспиратор KAMINOX CL10N-60В

 • Влечна сила 600 m3/ h
 • Ширина : 60 см
 • Копче со 5 брзини
 • Боја : бела7,050.00 ден 6,200.00 ден

Спореди

Опис

 • Обоени дугмиња со 5 брзини
 • 1 Силен мотор со термо заштита
 • Влечна сила 600m3/h
 • Широчина од 60 см
 • Боја бела
 • Kуќиште изработено од метал
 • Долно отпорно стакло
 • Сензорско управување
 • 2x20W халогени сијалички
 • Опција филтер на активен ј.(YKF-F)x1ps
 • Сила на мотор 340W
 • Димензии (ш/д/в) 60/41/44,5
 • Бучност 53-62 dB

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.