-12%

KAPPA Аспиратор KAMINOX CL10-90X

 • Влечна сила 600 m3/ h
 • Ширина : 90 см
 • Копче со 5 брзини
 • Боја : инокс9,200.00 ден 8,100.00 ден

Спореди

Опис

 • Обоени дугмиња со 5 брзини
 • 1 мотор со термо заштита
 • Влечна сила 600m3/h
 • Широчина од 90 см
 • Боја инокс
 • Kуќиште изработено инокс
 • Долно отпорно стакло
 • 2x20W халогени сијалички
 • Опција филтер на активен ј.(YKF-F)x1ps
 • Сила на мотор 340W
 • Димензии (ш/д/в)
 • Бучност 53-62 db

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.