-12%

KAPPA Аспиратор INLINEA CA16-52XG

 • Влечна сила 600 m3/ h
 • Ширина : 52 см
 • Копче со 3 брзини
 • Боја : инокс

4,699.00 ден 4,130.00 ден

Спореди

Опис

 • Целосно вграден
 • 3 брзини
 • Широчина : 52 см
 • Висина :17 sm
 • Длабочина : 28,5 sm
 • 1 мотор
 • Влечна сила 600m3/h
 • Боја инокс
 • 2x25W сијалички
 • Опциja филтер на активен ј.
 • Филтер : YKF-C х 2 парчиња

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.