-12%

KAPPA Аспиратор FELICE CLA19-90SF 4HTC RC5

 • Влечна сила 700 m3/ h
 • Ширина : 90 см
 • 5 брзини
 • Боја : црна10,600.00 ден 9,330.00 ден

Спореди

Опис

 • Се прикачува на ѕид
 • Црна боја
 • Ширина – 90cm
 • Моќ – 700 m³
 • Алуминиумски филтер
 • Далинско управување
 • Touch контрола (TC)
 • Опционален јаглероден филтер / (YKF-AC) x1ad.
 • 5 брзини
 • Тајмер
 • 2x20W 12V халогенско осветлување
 • Предупредување за чистење на филтер
 • Излез на моторот 150mm NRV system
 • Турбо функција
 • 120 / 150mm излез

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.