-12%

KAPPA Аспиратор FAVORE CLA13-90SF 1HTC RC5

  • Влечна сила 1000 m3/ h
  • Ширина : 90 см
  • Копче со 5 брзини
  • Боја : црна

15,900.00 ден 13,990.00 ден

Спореди

Опис

Обоени дугмиња со 5 брзини
1 мотор со термо заштита
Влечна сила 1000m3/h
Широчина од 90 см
Боја црна
Kуќиште изработено од метал
Предница од црно стакло
Тајмер
1 филтер за маснотија
Управување на сензор
2x20W халогени сијалички
Опција филтер на активен ј. ,(YKF-AC)x1pc
Сила на мотор 340W
Димензии (ш/д/в) : 90 x 41 x 44,5
Бучност: 53 -62 dB

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.