-12%

KAPPA Аспиратор FAVORE CLA13-60SF 1HTC RC5

 • Влечна сила 650 m3/ h
 • Ширина : 60 см
 • Копче со 5 брзини
 • Боја : црна11,190.00 ден 9,850.00 ден

Спореди

Опис

 • Обоени дугмиња со 5 брзини
 • 1 мотор со термо заштита
 • Влечна сила 650m3/h
 • Широчина од 60 см
 • Боја црна
 • Kуќиште изработено од метал
 • Предница од црно стакло
 • Тајмер, турбо функција
 • 1 филтер за маснотија
 • Управување на сензор
 • 2x20W халогени сијалички
 • Опција филтер на активен ј.(YKF-C)x2pcs
 • Сила на мотор 340W
 • Димензии (ш/д/в) : 60 x 41 x 44,5
 • Бучност: 53 -62 dB

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.