-11%

KAPPA Аспиратор FALCON CLA26-90SF 11PBE

 • Влечна сила 500 m3/ h
 • Ширина : 90 см
 • Копче со 3 брзини
 • Боја : црна8,980.00 ден 7,990.00 ден

Спореди

Опис

 • 3 брзини
 • 1 мотор со термо заштита
 • Влечна сила 500m3/ h
 • Широчина од 90 см
 • Боја црна
 • Kуќиште изработено од метал
 • Предница од црно стакло
 • 5 мануелни дугмиња
 • 1 алуминиумски филтер
 • 1x40W халогена сијаличка
 • Опција филтер на активен ј
 • Ширина на оџакот : 12см
 • Филтер : YKF-Е x 2 парчиња

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.