-12%

KAPPA Аспиратор FALCON CLA26-90BB 11PBE

 • Влечна сила 500 m3/ h
 • Ширина : 90 см
 • Копче со 3 брзини
 • Боја : бела9,880.00 ден 8,700.00 ден

Спореди

Опис

 • Регулација на допир
 • Боја : бела
 • 3 брзини
 • 5  дугмиња
 • Влечна сила 500m3/h
 • Широчина од 90 см
 • Предница од бело стакло
 • Алуминиумски филтер
 • Опција филтер на активен ј
 • Филтри: YKF-E x 2 парчиња

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.