-12%

Камин со фурна PRITY FG D

– Моќ: 14 kW
– Енергетска класа А
– Погоден за простории до 77 m2
– Димензии (ШхДхВ) : 57 x 53 x 93 /cm


44,790.00 ден 39,410.00 ден

Спореди

Опис

 • Камин со фурна PRITY FG D
 • Моќ: 14 kW
 • Енергетска класа А
 • Погоден за простории до 77 m2
 • Димензии (ШхДхВ) : 57 x 53 x 93 /cm
 • Димензии на ложиште (ШхДхВ) 49x44x31.5 см
 • Димензии на рерна (ШхДхВ) 33x41x19 см
 • Тежина : 123 кг
 • Дијаметар на отвор за чад 150 Ø, mm
 • Гориво : дрво, јаглен
 • Боја: црна
 • Метални рачки на вратите
 • Оддел  за чување  суви и влажни дрва
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.