-20%

ISKRA Вентилатор YS-14 Air Cooler

– мобилен ладилник за воздух ISKRA YS-14
– моќност: 60W
– Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
– вода или мраз за ладење и влажност


Достапност:

Нема на залиха

6,890.00 ден 5,499.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен Air Cooler со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

Карактеристики:

• мобилен ладилник за воздух ISKRA YS-14
• моќност: 60W
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• вода или мраз за ладење и влажност
• Чист воздух без загадување
• 3 брзини на вентилаторот: ниска / средна / висока
• подвижни отвори со 3 различни функции
• функција на осцилација
• сад – капацитет од 10 литри
• потрошувачка на 0,7L – 1,3L / h
• индикација за нивото на водата
• 2 патрони за мраз
• тркала за полесна подвижност
• далечински управувач
• Тајмер од 7,5 часа

• Димензии на пакувањето (во мм): 430 (L) x 330 (W) x 680 (H)
• Нето тежина: 6,0 кг
• Бруто тежина: 7,2 кг

• 24 месеци гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.