-29%

ISKRA надворешна плинска скара GB 2616A

– Површина за печење 660 х 405 mm од емајлирано леано железо
– Површина за готвење 333 х 257 mm со решетки
– 4 х индивидуални контроли на пламениците, и 1 х електричен 220 mm од страна
– Капак од не’рѓосувачки челик, со индикатор за температура

27,990.00 ден 19,999.00 ден

Спореди

Опис

Надворешна плинска скара ISKRA GB2616A

 • јачина 17,5 kW
 • Палење Piezo механизам
 • Површина за печење 660 х 405 mm од емајлирано леано железо
 • Површина за готвење 333 х 257 mm со решетки
 • Грејна мрежа
 • 4 х индивидуални контроли на пламениците, и 1 х електричен 220 mm од страна
 • Капак од не’рѓосувачки челик, со индикатор за температура
 • Странична полица и сад за собирање отпадни масти
 • Тркалца за лесно движење
 • Боја инокс и црна
 • Гориво плин тип G30 и G31
 • Тежина 35,5 Kg
 • 12 месеци гаранција
 • Димензија во кутија 770 mm x 570 mm x 640 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.