-25%

ISKRA Купатилска греалка QH-1800CR

– Моќ: 500/1000/1500W,
– Број на ребра: 3
– IPX4 заштита од влага


Достапност:

Нема на залиха

1,990.00 ден 1,490.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Моќ: 500/1000/1500W,
 • Број на ребра: 3
 • IPX4 заштита од влага
 • Топлотни наставки: 3,
 • Прилагодлив термостат,
 • Врвца за вклучување (клик систем)
 • Тројна заштита од прегревање:
 • Светлечки прекинувач со индикатор,
 • Лежиште за кабелот на напојување
 • 1 година гаранција
 • Димензии (цм): 55 (Должина) х 10 (Длабочина) х 13,5 (Висина)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.