-28%

ISKRA Чистач на пареа со додатоци JC 210

– Снага: 1500W (max)
– Должина на кабел: 7м
– Резервоар за вода 500 ml

4,990.00 ден 3,599.00 ден

Спореди

Опис

 • Снага: 1500W (max)
 • Должина на кабел: 7м
 • Глава со круглест зглоб
 • Ергономски обликувана рачка
 • Резервоар за вода 500 ml
 • Додаток за чистење прозор
 • Додаток за чистење облека
 • Крпи за чистење
 • Округли четки (2 од најлон 1 од месинг)
 • Триаголна четка (од најлон)
 • Четириаголно продолжување
 • Продолжно цевче за рачниот парни чистач
 • Квадратно продолжување
 • Распрскувач на пареа
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.